Duracell Advanced akumuliatoriai -
Duracell AdvancedPapildomas galingumas ir tarnavimo trukmė!

Maksimalus galingumas varikliui įjungti ir automobilio elektros sistemos darbui. Akumuliatoriai „Duracell Advanced“ – tai prekės ženklo „Duracell Automotive“ įkūnijimas. Šis energijos šaltinis atitinka aukščiausius garsiausių automobilių gamintojų reikalavimus, todėl tai yra idealus akumuliatorius šiuolaikiškam automobiliui. Akumuliatoriaus konstrukcija – tai kalcio technologijų padidintam galingumui įjungiant variklį ir aukščiausio įmanomo saugumo lygio dėl naudojamo dvigubo dangtelio derinys. Šis dangtelio tipas užtikrina, kad rūgštis visiškai liktų apsauginiame apvalkale net tuo atveju, jei akumuliatorius apsiverstų ar būtų sūpuojamas. Papildomi ypatumai – apsauga nuo išorinio įsidegimo, antistatinė apsauginė danga ir dvigubai ilgesni ventiliaciniai vamzdeliai. Idealus šiuolaikiškam SUV. „Duracell Advanced“ užtikrina optimizuotus šaltojo variklio veikimo rodiklius, patikimą procesų cikliškumą ir tai, kad visiškai nereikės įkrauti akumuliatoriaus. 20 akumuliatorių tipų beveik visiškai apima visą europietiškų ir azijietiškų automobilių spektrą.

1. Pagerinti šaltojo variklio užvedimo rodikliai, maksimalus galingumas užvedant
2. Šiuolaikinės kalcio technologijos – jokio įkrovimo
3. Dėl patikimo procesų cikliškumo atlaiko didelę automobilio elektros įrangos apkrovą
4. Maksimali apsauga nuo protėkių ir išorinio įsidegimo, padidintas ESD saugumas
5. Atsparumas vibracijai dėl pritvirtintų prie akumuliatoriaus pagrindo plokštelių
6. 20 akumuliatorių modelių – nuo 40 Ah iki 110 Ah
7. Produktų klasifikacija pagal Didžiosios Britanijos standartus, nurodant šaltojo variklio užvedimo galingumą pagal EN/SAE

Esame oficialūs Duracell Automotive atstovai Lietuvoje, jei domina prekyba Duracell akumuliatoriasi maloniai prašome susiekti svetainėje nurodytais kontaktais.
2011 © Visos teisės saugomos - Batrema.lt
Tinklapį sukūrė Globerta.lt